Eglo 99475 - LED stropno svjetlo PIGLIONASSO LED/32W/230V 645x645 mm
-60%
153,90
Cijena za registrirane kupce
završava za
231116
Prijavi se / Registriraj se
Na zalihama 50+ kom
Boja
    Smeđa61,90
  • Eglo 99472 - PIGLIONASSO LED stropna svjetiljka, 32 W, 230 V, 645 x 645 mm
    Bež, Bijela61,90
    Bež, Bijela55,90
Besplatna dostava
  • 60 dana za povrat
  • 60 mjeseci jamstva
Kod proizvoda: EG99475
-60%